Aan tafel bij de Fazenda en getuigenis van Simon

Vandaag schuiven we aan tafel bij de Fazenda da Esperanza in Veltem-Beisem. Ook luisteren we naar het levensverhaal van Simon!

 

Radio Maria Podcast
Radio Maria Podcast
Aan tafel bij de Fazenda en getuigenis van Simon
Loading
/

Dit bericht heeft 2 reacties

  1. Ann Deschoemacker

    Prachtig die getuigenissen zowel van Fazenda als Cenacolo. Jammer dat zo weinig mensen het bestaan van deze gemeenschappen kennen. Iedereen kent wel een verslaafde die hulp nodig heeft ook al zijn dat niet de zware drugverslaafden. Iedereen kent jongeren in problemen binnen zijn eigen familie . Moeilijke familiale situaties . Graag had ik met een kleinigheid deze gemeenschap in Belgie geholpen, de tegoeden uit de verkoop van de spullen van mijn dochter (die spoorloos is en aan angst, koopverslaving leed ) samen met wat spullen van mijn overleden moeder. Ik vind geen rekeningnummer of persoon tot wie ik mij kan richten.

    1. Redactie

      Beste mevrouw Deschoemacker,
      Dank voor uw reactie! Meer informatie over de ‘Fazenda da Esperança’ in ons land (Overstraat 71, 3020 Veltem-Beisem) kan u verkrijgen bij Jan Cosemans, de verantwoordelijke, op het nummer 0478/11 23 44.
      Vriendelijke groeten,
      Radio Maria

Een reactie achterlaten