Dit boek schetst de manier waarop ik mijn relatie met de Kerk gedurende mijn lange leven beleefd heb, zowel vanuit het perspectief van wat ik van haar ontvangen heb als van wat ik aan haar zending heb kunnen bijdragen. En dit zonder de momenten van spanning en onenigheid weg te laten die toe te schrijven zijn aan mijn eigen intellectuele verleidingen op bepaalde momenten van mijn onderzoek, of aan die van andere filosofische en theologische denkers.
De draagwijdte van dit werk is dus deels autobiografisch, maar vooral kerkelijk en pastoraal.– Uit het voorwoord van de auteur.





Dit bericht heeft 1 reactie
Dank u wel, Radio Maria, voor de duidelijke lezing van het boek “De Kerk in al haar wederwaardigheden” van Mgr. André Léonard. Wie op een betrouwbare manier zijn geloof wil verdiepen, kan altijd bij hem terecht. Ook bij dit boeiende relaas is dat zeker het geval.